גלה את סודות הבישול הקור&#1497 (Paperback)

גלה את סודות הבישול הקורי By שחר או&#15 Cover Image
$41.97
Usually Ships in 1-5 Days

Description


ספר הבישול הקוריאני הטבעוני האולטימטיבי 100 מתכונים טעימים ובריאים הוא המדריך המושלם לכל מי שמחפש לחקור את הטעמים והמרכיבים העשירים של המטבח הקוריאני עם טוויסט בריא. בספר בישול זה תמצאו 100 מתכונים טבעוניים טעימים ומזינים שיעזרו לכם לחוות את המהות האמיתית של האוכל הקוריאני תוך שמירה על אורח חיים בריא. להלן חמישה יתרונות מרכזיים של ספר בישול זה


1 . מגוון מתכונים ספר הבישול כולל מגוון רחב של מתכונים, ממאכלים קוריאניים מסורתיים כמו ביבימבאפ וג'פצ'ה, ועד לפרשנויות טבעוניות עכשוויות לטעמים קוריאניים קלאסיים. לעולם לא תשתעמם עם האפשרויות האינסופיות שמציע ספר הבישול הזה.

2 . מידע תזונתי כל המתכונים כוללים מידע תזונתי, כך שתוכל לעקוב בקלות אחר צריכת הקלוריות היומית שלך. מידע זה יעזור לך לקבל החלטות מושכלות לגבי הרגלי האכילה שלך ולהבטיח שאתה מקבל את כל אבות המזון שאתה צריך.

3 . מתכונים קלים לביצוע כל מתכון בספר הבישול הוא פשוט וקל לביצוע, עם הוראות שלב אחר שלב ואיורים ברורים. בין אם אתה בשלן ותיק או מתחיל, תוכל ליצור מנות קוריאניות טבעוניות מעוררות תיאבון תוך זמן קצר.

4 . שימוש במרכיבים אותנטיים המתכונים בספר בישול זה משתמשים במרכיבים קוריאניים אותנטיים, המאפשרים לכם לחוות את הטעמים האמיתיים של המטבח הקוריאני. השימוש במרכיבים אלו גם הופך את המנות למזינות וטעימות יותר, שכן הן נקיות מחומרים משמרים ותוספים.

5 . בריא וטעים המתכונים בספר הבישול הזה הם גם בריאים וגם טעימים, מה שהופך אותו לבחירה המושלמת עבור כל מי שמחפש לחיות אורח חיים בריא יותר מבלי לוותר על הטעם. על ידי שימוש בירקות טריים, קטניות ותבלינים, כל מתכון עמוס בחומרים מזינים וטעמים טעימים שישאירו אתכם מרוצים ומזינים.


לסיכום, The Ultimate Korean Vegan Cookbook הוא המשאב המושלם לכל מי שמחפש לחוות את הטעמים העשירים של המטבח הקוריאני תוך שמירה על אורח חיים בריא. עם מגוון המתכונים, המידע התזונתי, ההוראות הקלות לביצוע, המרכיבים האותנטיים והמנות הבריאות והטעמים שלו, ס

Product Details
ISBN: 9781783578887
ISBN-10: 1783578882
Publisher: Not Avail
Publication Date: April 6th, 2023
Pages: 210
Language: Judeo-Arabic